Išsilavinimas

1998 metais baigęs biologijos mokslus gimtajame Libane, Soheil Bechara studijas tęsti nusprendė užsienyje. Pasidomėjęs odontologijos mokslų kokybe Prancūzijoje, Didžiojoje Britanijoje bei Jungtinėse Amerikos Valstijose, būsimas gydytojas, atsižvelgęs į rekomendacijas, pasirinko Lietuvą. Po 9 metų intensyvių studijų Kauno ir Vilniaus universitetuose įgijo odontologo burnos chirurgo kvalifikaciją.

MIR klinika

Siekis suteikti aukštos kokybės paslaugas už priimtiną kainą, gydytoją paskatino įkurti kliniką. 2009 metais Soheil Bechara drauge su žmona Monika pacientus pakvietė į naujai atidarytą ,,Tarptautinį implantologijos centrą MIR”. Šiandien moderniai įrengtoje klinikoje Soheil Bechara atlieka ne tik dantų implantavimo procedūras, bet ir sudėtingas burnos ertmės chirurgines operacijas.

Pasaulinės konferencijos

„Kad galėtum pasiūlyti tai, kas geriausia – tik talento bei įgūdžių nepakanka. Net ir patiems geriausiems privalu nuolat mokytis“, – sako gydytojas Bechara. Todėl bendradarbiavimas su gydytojais iš įvairiausių pasaulio šalių bei aktyvus dalyvavimas tarptautinėse konferencijose jau senai tapo neatsiejama darbo dalimi. JAV, Italija, Vokietija, Prancūzija, Šveicarija, JAE, Pietų Korėja – tai tik dalis šalių, kuriose gydytojui Bechara teko tobulintis bei skaityti paskaitas per pastaruosius metus.

Dr. Bechara Institute (DBI)

Šiandien sukaupta patirtimi bei įgytomis žiniomis Soheil dalijasi ne tik su studentais, bet ir su gydytojais iš įvairių šalių. 2013 metais įsteigtame Dr. Bechara Institute (DBI) Soheil moko kolegas dantų implantavimo technikos, jos subtilybių bei naujausių ir pažangiausių chirurginio gydymo metodų.