Prekės ženklas „MegaGen“ pasaulyje žinomas kaip itin aukštos kokybės, patikimumo ir ilgaamžiškumo simbolis. Dantų implantus „MegaGen“ sukūrė ir ištobulino medicinos mokslų daktaras Parkas, iki šiol aktyviai dalyvaujantis įmonės veikloje. Šio talentingo žmogaus laimėjimai pakeitė tūkstančių gydytojų požiūrį į implantavimą ir padėjo atrasti naujas gydymo galimybes. Šiuo metu 91 pasaulio šalyje gydytojai naudoja dantų implantus MegaGen.

Per 2015–2017 metus kompanija „MegaGen“ ketina investuoti 66 milijonus eurų į naujo pramoninio komplekso statybas. 2 hektarų plote iškils naujausiais įrenginiais aprūpinta dar viena ,,MegaGen“ gamykla ir pažangus inovacijų bei tyrimų centras.

Viso gyvenimo garantija

Dantų implantams MegaGen suteikiama viso gyvenimo garantija. Pacientui neprigijęs MegaGen implantas nemokamai pakeičiamas nauju. Po dantų implantacijos, kiekvienam pacientui įteikiamas originalus implantų pasas, patvirtinantis visam gyvenimui suteikiamą garantiją.

Neskausminga ir greita procedūra

99% pacientų, kuriems buvo įsriegti „MegaGen“ implantai, patvirtino, kad implantacija – neskausminga procedūra.

Rezultatas po 1 vizito

Gydytojai naudojantys dantų implantus „MegaGen“ per 1 vizitą gali atlikti 3 procedūras: pašalinti nesveiką dantį, įsriegti implantą bei pritvirtinti laikiną vainikėlį, kuris gijimo laikotarpiu atrodys ir tarnaus lyg nuosavas dantis.

Nepriekaištingas estetinis vaizdas

Protezavimas antrasis implantacijos etapas, kurio metu pagaminama matoma danties dalis (vainikėlis).  MegaGen implantų sistemą sudaro itin gausus, natūraliai atrodančių protezavimo detalių asortimentas, iš kurio gydytojas gali išsirinkti kiekvienam, net ir sudėtingiausiam atvejui tinkamiausią variantą. Todėl po protezavimo darbų, pacientas gali džiaugtis nepriekaištingu estetiniu vaizdu.

Puikūs gydymo rezultatai

Gydytojams, pasirinkusiems MegaGen implantų siste­­mą, suteikiamos ne tik išsamios teorinės žinios apie produktą, bet ir sudaromos sąlygos praktinių įgūdžių tobulinimui, kurių dėka, net ir sudėtingiausią implantaciją atliekantis gydytojas, gali pasiekti puikių bei ilgaamžių rezultatų.

12 dantų ant 4 implantų

Su MegaGen implantais visus viršutiniame arba apatiniame žandikaulyje prarastus dantis galima atstatyti įsriegiant tik 4 implantus, vietoje 6 ar 8.

Implantacija be papildomų chirurginių procedūrų

MegaGen implantai sukurti taip, kad daugumai pacientų implantaciją galima būtų atlikti be papildomų chirurginių procedūrų, tokių kaip sinuso dugno pakėlimas ar kaulo priauginimas.

Patikrinta kokybė

Dantų implantai „MegaGen“ gaminami iš gryno titano, priskiriamo tvirčiausiai – 4 klasei. Tam, kad būtų užtikrinta nepriekaištinga produktų „MegaGen“ kokybė, gamintojas atlieka griežtai reglamentuojamus patikrinimus – nuo perkamų medžiagų iki paties produkto.

Nėra padirbinių

MegaGen implantai pasižymi unikaliu dizainu, kurio iki šiol nepavyko atkartoti nei vienai dantų implantus gaminančiai kompanijai. Pasirinkę „MegaGen“ galite būti tikri, kad įsriegtas implantas bei protezavimo detalės bus originalios.

Mokymų ir tyrimų centras Lietuvoje

Drauge su Lietuvos sveikatos mokslų universitetu (LSMU) ,,MegaGen” kompanija įkūrė modernų mokymų ir tyrimų centrą, į kurį investavo 1.000.000 USD. Šiame centre implantuoti pradedantys gydytojai atlieka mokslinius tyrimus bei tobulina praktinius įgūdžius.

Skaitmeninė „MegaGen“ laboratorija

2015 metais Lietuvoje atidaryta moderni skaitmeninė „MegaGen“ dantų laboratorija. Joje pasitelkiant naujausias CAD/CAM technologijas, dantų protezai gaminami išskirtinai tik iš cirkonio oksido. Todėl savo pacientams galime pasiūlyti ne tik itin aukštos kokybės dantų protezus, bet ir skaitmeninės implantacijos paslaugas.