Net iki 8 atspalvių baltesni dantys per 1 valandą!

Graži ir sveika šypsena atlieka svarbų vaidmenį kiekvienoje mūsų gyvenimo srityje. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad besišypsant organizmas išskiria endor- finus, kitaip vadinamus „laimės hormonais”, todėl atrodome jaunesni ir patrauklesni. Be to, sumažėja kraujo spaudimas ir stiprėja imunitetas. Kuo daugiau šypsomės, tuo labiau mums sekasi.

Kelias baltesnės šypsenos link yra paprastas, greitas ir saugus! Philips ZOOM profesionali balinimo sistema užtikrina veiksmingą ir saugų balinimo būdą bei ilgalaikius rezultatus net ir su mažesnės koncentracijos balinimo geliu. Naudojant šią sistemą, dantys gali išbalti iki 8 atspalvių!

Profesionalus dantų balinimas – tai viena saugiausių ir efektyviausių estetinės odotologijos procedūrų (American Dental Association, 2010).

Svarbu:

Reikėtų nepamiršti, kad dantų plombos, vainikėliai bei negyvi dantys šių procedūrų metu nebąla.
Burnos higienistas, įvertinęs Jūsų burnos ertmės būklę, siekdamas geriausio rezultato, prieš balinimo procedūrą gali rekomenduoti atlikti burnos higienos procedūrą.
Rezultatas bei jo ilgaamžiškumas priklauso nuo paciento emalio struktūros, amžiaus, žalingų įpročių bei maitinimosi ypatumų.