Dėl paeiliui nešiojamų asmeniškai pritaikytų permatomų aparatų, dantys palaipsniui judės, kol sąkandis taps taisyklingas ir turėsite norimą šypseną. Taigi, nauja šypsena dabar pasiekiama nekeičiant įpročių ir kasdienės veiklos. Puikus rezultatas ir didžiausias komfortas!

Su ortodontinėmis kapomis labiau pasitikėsite savimi ir visas jūsų gyvenimas nusišypsos! Tinkamai sulygiuoti dantys ne tik lemia gražią šypseną, bet ir gaunamas tinkamas dantų lankų sąkandis, pagerinantis jūsų kūno harmoniją ir pusiausvyrą.

Kuo ortodontinės kapos moderniau už fiksuotus ortodontinius aparatus?
Anksčiau suaugusiesiems dažnai būdavo sunku pradėti ortodontinį gydymą dėl metalinių breketų ir ilgos gydymo trukmės. Ortodontinės kapos yra pažangus metodas, kurį naudodami įgysite patrauklią ir sveiką šypseną per trumpą laiką.

Ortodontinėmis kapomis sulygiuojamas dantis nekeičiant jūsų įpročių: gydymas su kapomis leidžia jums gyventi įprastai, niekas net nepastebės, kad jas nešiojate.

MIR klinikoje dirbama su keletu ortodontinių kapų sistemų (Airnivol, Ordoline, Invisalign ir kt.), kad rasti tinkamiausią sprendimą Jūsų atveju.