1 programa – 2 vizitai.

Dantų balinimas yra vienas paprasčiausių ir greičiausių būdų siekiant šypsenos pokyčių. Svarstantiems apie šią programą dantų balinimą rekomenduojama atlikti likus kelioms savaitėms iki vestuvių.

2 programa – 1-2 vizitai.

Estetinis plombavimas – tai vienas iš dantų restauracijos būdų, atliekamas plombinėmis medžiagomis priekinių dantų srityje. Pasirenkant estetinį plombavimą neretai vos per 1 vizitą galima atkurti vieną, kelis ar net visus ėduonies pažeistus, nuskilusius ar nudilusius dantis, pakoreguoti jų formą, panaikinti matomus tarpus tarp dantų.

3 programa  2-3 vizitai.

Kai dantų neįmanoma atkurti plombinėmis medžiagomis rekomenduojamas dantų protezavimas. Protezavimo būdai galimi du: mikro protezavimas laminatėmis arba vainikėliais.

Siekiant geriausio estetinio rezultato, vis dažniau dantų laminatės pasirenkamos vietoj estetinio plombavimo. Dantų laminatės yra  ne tik vienas iš populiariausių, bet ir saugiausių bei patikimiausių estetinio restauravimo metodų šiandieninėje odontologijoje. Siekiant pilnai atkurti šypseną užtenka vos kelių vizitų 10– 14 dienų laikotarpyje.

Dantų protezavimas vainikėliais paprastai atliekamas esant didesniems dantų audinių pažeidimams kuomet nuosavo danties nebegalima atkurti kitais būdais. Protezuoti galima vieną, kelis ar net visus dantis. MIR klinikoje dantų protezavimas atliekamas cirkonio oksido vainikėliais. Dantų protezavimas dažniausiai atliekamas per 3 vizitus, priklausomai nuo protezuojamų dantų skaičiaus.

Kiekvienas gydymo atvejis yra individualus. Tik konsultacijos metu, MIR Tarptautinio implantologijos centro gydytojai įvertinę esamą situaciją, gali sudaryti Jums tinkamą gydymo planą ar kelis skirtingus, iš kurių Jūs galėtumėte pasirinkti optimaliausią.